Про першу зустріч-знайомство менторів та менті за схемою «Менторство молодих учителів»

6 червня 2024 року в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили у межах проєкту ЄС Еразмус+ 101082696-PROMENT «Сприяння професійній освіті та активній участі студентів через становлення комплексної системи менторства та тьюторства у ЗВО» відбулася перша зустріч-знайомство менторів та менті за схемою «Менторство молодих учителів».

Модераторами зустрічі стали ментори: Наталія Ковальчук, викладач Миколаївсього фахового коледжу культури і мистецтв, Антоніна Ковєнєва, учителька української мови і літератури та інтегрованого курсу літератур Миколаївського ліцею імені Олега Ольжича, медіатренерка; Наталя Чернікова, учителька української мови та літератури, Миколаївського ліцею № 2.

Педагоги представили надбання власного досвіду у сфері менторської діяльності. На зустрічі усі студенти першого-третього курсів спеціальностей 014 «Середня освіта» та 035 «Філологія» надихнулися історіями успіху, отримали поради щодо професійного вдосконалення у подальшій практичній діяльності. Попри складний час зустріч пройшла надзвичайно емоційно.  Ментори врахували сучасні потреби студентів-менті.

Усі разом визначили мету діяльності, вибудували «маршрут» менторської підтримки, визначили критерії  «успішного результату». Студенти-менті зазначили, що участь у проєкті мотивує їх до самовдосконалення, допоможе зорієнтуватися у розмаїтті можливостей, сприятиме удосконаленню навичок , які є важливими для майбутньої успішної професійної діяльності. Чекаємо на наступні зустрічі!