Про нагородження науково-педагогічних працівників ЧНУ імені Петра Могили

Чергове, п’яте в 2023 році, засідання Вченої Ради університету стартувало з приємних та визначних моментів для могилянської родини.

25 травня 2023 року на засідання Вченої Ради Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулося нагородження наших науково-педагогічних працівників грамотами за їхні досягнення.

Зокрема ректор університету Леонід Клименко вручив почесні грамоти від Миколаївської міської ради за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, значні досягнення в навчально-виховній та науково-дослідній роботі та з нагоди Дня науки.

Грамоти отримали Інна Підберезних, доктор юридичних наук, доцент кафедри історії, Людмила Євчук, т. в. о. завідувача кафедри економіки та підприємництва, Вікторія Андріяш, доктор наук з державного управління, професор кафедри публічного управління та адміністрування, та Євгенія Постикіна, старший викладач кафедри іноземних мов.

Також ректор вручив грамоти від департаменту освіти і наук Миколаївської обласної військової адміністрації старшому викладачеві кафедри теорії та кафедри перекладу з англійської мови Маргариті Лимар та завідувачу кафедри фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії Мирославі Оглобліній.

На засіданні ради презентували нову книгу «Україна. Науковці й освітяни: незламні у війні», де представлені кращі науковці України, серед яких –  Надія Довгань, завідувач кафедри олімпійського та професійного спорту, доктор педагогічних наук, професор.

Ректор вручив атестат доцента викладачам факультету політичних наук, зокрема Лушагіній Тетяні Вікторівні – доцента кафедри соціології та політології, Тулузаковій Ользі Геннадіївні – доцента кафедри журналістики, Соловйовій Анна Сергіївні – доцента кафедри журналістики.

Вітаємо кожного з почесним визнанням!