Про Міжнародний день волонтера на факультеті політичних наук

6 грудня 2023 року з нагоди Міжнародного дня волонтерства відбулась тематична зустріч зі студентами факультету політичних наук.

Т.в.о.завідувачки кафедри журналістики Анна Соловйова розповіла учасникам зустрічі про важливість волонтерського руху, його особливості та розвиток після повномасштабного вторгнення. Окрім цього, студенти поділились своїм досвідом участі в різноманітних волонтерських ініціативах.

Також під час івенту ми переглянули відео з нагоди свята, яке підготували студенти-журналісти першого курсу.

Від усього викладацького та студентського складу висловлюємо вдячність волонтерам, які своєю діяльність несуть добро, світло та підтримку. Ви ˗ справжні герої!

Дякуємо вам!

Міжнародний день волонтера відзначається щорічно 5 грудня і є святом, яке висвітлює важливий внесок та відданість мільйонів людей, які добровільно надають свій час, знання та енергію для підтримки тих, хто потребує допомоги. Цей день відзначається в усьому світі та є визнанням ролі волонтерів у покращенні життя людей та розвитку громад.