Про екскурсію археологічною лабораторією ЧНУ імені Петра Могили для старшокласників

22 квітня 2024 року старший викладач кафедри історії та заступник керівника лабораторії археології ЧНУ імені Петра Могили провів тематичну екскурсію приміщеннями 10-го корпусу університету для учнів 11 класів шкіл Миколаївського району області.

Протягом екскурсії учні ознайомилися з діяльністю лабораторії археології та етнології імені Володимира Станко, зокрема з основними напрямками досліджень, переглянули експозицію стародавніх артефактів лабораторії та отримали інформацію про історичні спеціальності факультету політичних наук університету.

Загалом зустріч із викладачем та спільна екскурсія в справжній невеликій виставковій залі з загадковими експонатами сприяли жвавому зацікавленню та дискусії.