Привітання Юрію Котляру


Шановний Юрію Вадимовичу!

Ми раді привітати Вас з прекрасним святом – п’ятдесятирічним ювілеєм! Бажаємо, щоб більше в житті не залишилося нічого, що Вам не під силу. Нехай бажання стануть звичайними планами і реалізовуються в порядку їх надходження. Ми бажаємо, щоб Ви не зупинялися на досягнутому, так само наполегливо йшли вперед! Вас оточують рідні і близькі, колеги цінують Ваш досвід і авторитет! Нехай Вас ніколи не залишає ваше почуття гумору. Міцного здоров’я, щастя, успіху і багато приводів для радості!

З повагою, науково-педагогічні працівники та студенти Факультету політичних наук.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …