Привітання студентів-фармацевтів ЧНУ ім. Петра Могили з професійним святом

21 вересня в Україні відзначають професійне свято – День фармацевтичного працівника.

З нагоди свята директор Медичного інституту, к.мед.н., доц. Геннадій Грищенко та викладачі кафедри фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії к.фарм.н., доц. Мирослава Оглобліна, к.фарм.н., доц. О. Шмалько привітали студентів ЧНУ імені Петра Могили фармацевтичної спеціальності. Викладачі надали інформацію про історію свята та становлення фармацевтичної справи на Миколаївщині та про сьогодення фармацевтичної галузі.

Разом з привітаннями з нагоди свята студенти отримали подарунки у вигляді солодощів. Після урочистої зустрічі майбутні фармацевти з викладачами кафедри відвідали Миколаївський обласний краєзнавчий музей, де ознайомилися з історією Миколаївської медицини та фармації. Особливу зацікавленість у студентів викликали історичні артефакти: старовинний аптечний посуд та предмети аптечного ремесла, а також рідкі представники лікарських рослин Миколаївщини.

Вітаємо всіх фармацевтів із професійним святом!