Презентація книги «Майдан від першої особи»

23 листопада 2018 р. кандидат історичних наук, доцент кафедри історії ЧНУ імені Петра Могили Ольга Морозова взяла участь (як співавтор) у презентації книги «Майдан від першої особи» (Херсон, ОДА). Ініціатор заходу – Український інститут національної пам’яті.

На зустрічі були присутні активні учасники Євромайдану Південного регіону України, військові капелани, волонтери, переселенці з Криму, дослідники Революції Гідності тощо. Учасники заходу обмінялися спогадами щодо найважливіших подій 2013-2014 рр., зокрема, особливостей Євромайдану на Півдні України, говорили про збереження пам’яті про Майдан.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.