Презентація книги «Майдан від першої особи»

23 листопада 2018 р. кандидат історичних наук, доцент кафедри історії ЧНУ імені Петра Могили Ольга Морозова взяла участь (як співавтор) у презентації книги «Майдан від першої особи» (Херсон, ОДА). Ініціатор заходу – Український інститут національної пам’яті.

На зустрічі були присутні активні учасники Євромайдану Південного регіону України, військові капелани, волонтери, переселенці з Криму, дослідники Революції Гідності тощо. Учасники заходу обмінялися спогадами щодо найважливіших подій 2013-2014 рр., зокрема, особливостей Євромайдану на Півдні України, говорили про збереження пам’яті про Майдан.

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.