Представники медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили долучилися до щорічної конференції «SUSALT Advancing Student Engagement and Dismantling Barriers to Success»

13 липня 2022 року представники медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили долучилися до щорічної конференції «SUSALT Advancing Student Engagement and Dismantling Barriers to Success», проведеною Свонською академією викладання на навчання.

Захід дає початок новому партнерству між Університетом Свонсі (Уельс, Великобританія) та Чорноморським національним університетом імені Петра Могили в Міжнародній схемі побратимства університетів Великобританії.

Щиро вдячні всім учасникам конференції за змістовні доповіді щодо навчання студентів медичного спрямування!

Сподіваємось на плідну співпрацю з університетом!