Практична підготовка студентів-магістрів спеціальності 032 “Історія та археологія”

Практична підготовка студентів – одна з важливих складових навчального процесу. Протягом навчання на магістратурі студенти спеціальності 032 «Історія та археологія» проходять дві практики – асистентську та переддипломну. Керує асистентською практикою докторка історичних наук, професорка Ірина Міронова.

Під час цієї практики студенти застосовують отримані знання практично, проводять лекційні, семінарські заняття, також виховні заходи.

Так, 14 вересня 2022 року відбувся виховний захід з теми «Концентраційні табори під час Другої світової війни». Провела його студентка 534 групи Діана Хрипко (керівник – кандидатка історичних наук, доцентка Ірина Підберезних).

Протягом заходу студентка не лише ознайомила із темою заходу, основними подіями, а й надала багато тез та питань для роздумів і дискусій.

Бажаємо магістрам – історикам успішного проходження практики та вдалого захисту.