Пишаємося: психологів ЧНУ імені Петра Могили відзначила Асоціація психологів вищої школи України

Університет не може існувати без студентів, викладачів, а також психологів.

Так, наприкінці року Асоціація психологів вищої школи України відзначила трьох кращих фахівчинь психологічної сфери – Людмилу Опанасенко, керівницю центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню, Олену Дрозд, кандидатку педагогічних наук, доцентку б. в. з., Дар`ю Буй, провідну психологиню центру.

Таку нагороду наші психологині отримали за активну та плідну працю, яка надихає та дає можливість досягати спільних успіхів та перемог.

«Бути частиною професійної спільноти – важливо і почесно! Розвивати психологічну практику у закладах вищої освіти, особливо в умовах воєнних дій, надзвичайно актуально та цінно! Дякуємо Асоціації психологів вищої школи України за співпрацю, за відзнаку нашого внеску у спільну справу, дякуємо усім, хто творить сьогодення в психологічній науці і практиці, попри всі перепони!» – говорить Людмила Опанасенко.

Пишаємося своїми колегами! Разом до перемоги!