Перший круглий стіл, присвячений проблемам вчених-біженців та науковців, які зараз знаходяться у небезпеці: ЧНУ імені Петра Могили взяв участь у обговоренні

У четвер, 8 лютого 2024 року, у Франкфуртському університеті імені Йоганна Вольфганга Гете (Німеччина) відбувся перший круглий стіл, присвячений проблемам вчених-біженців та науковців, які зараз  знаходяться у небезпеці.

Дослідники з України, Туреччини та М’янми поділися власним досвідом і описали загальну ситуацію у своїх країнах.

ЧНУ імені Петра Могили представила кандидатка політичних наук, старша викладачка кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Звездова Олеся.

У своїй доповіді викладачка охарактеризувала як вплив війни на ситуацію у сфері освіти та науки в Україні, так і особливості навчального процесу у Миколаєві.

Круглий стіл відбувся в рамках французької фотовиставки «Poser pour la liberté/Standing for Freedom». Група експертів торкнулася дуже різних аспектів теми та додали свій особистий погляд на виставку. Доктор Йоганнес Мюллер (керівник Global Office) та Флоріан фон Ботмер (керівник Goethe Welcome Centre) модерували панельну дискусію.