Перший етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році: вітаємо переможців серед студентів ЧНУ імені Петра Могили

Наприкінці жовтня 2022 року відбувся перший етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році.

Метою конкурсу є підготовка фахівців нової генерації європейського рівня, формування у них знань і умінь дослідницької діяльності, для яких установлення на професійну майстерність є пріоритетною стратегією їх життєдіяльності.

Відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року «Про введення воєнного часу в Україні», МОН скасувало проведення другого етапу конкурсу, тому абсолютними переможцями є лідери першого етапу, зокрема в ЧНУ імені Петра Могили:

• Климчук А.В. «Запобігання мобінгу в трудових відносинах в сучасний період в Україні»;
  • Семенов Ю.С. «Цивільно-правове регулювання відносин з доступу до цифрової мережі інтернет в Україні»;
  • Василенко В.В. «Інформаційна безбар’єрність жестомовних осіб в Україні»;
  • Климчук А.В. «Право на доступ до публічної інформації в світлі європейських стандартів»;
  • Орел В.Ю. «Розвиток електронного урядування в умовах пандемії COVID-19»;
  • Самойленко М.С. «Імплементація європейських стандартів права особи на трансплантацію органів в Україні»;
  • Османова М.Р. «Проблеми становлення та функціонування ініверситетських клінік в Україні в сучасний період»;
  • Орлов М.М. «Капітальне житлове будівництво в Україні: законодавче поле і реалії застосування».

Вітаємо всіх та бажаємо подальших наукових успіхів!