Перша зустріч Студентського наукового товариства факультету філології в 2024-2025 навчальному році: обговорення основних аспектів

6 вересня 2024 року відбулася перша зустріч Студентського наукового товариства (СНТ) факультету філології Чорноморського національного університету імені Петра Могили в поточному навчальному році.

Основними аспектами зустрічі стали огляд діяльності за минулий навчальний рік, визначення напрямків роботи на поточний рік, а також самопрезентація кандидатів на посаду голови СНТ від студентів.

Серед кандидатів на посаду голови СНТ від студентів – четверо претендентів: Діана Козуб (241 група), Вероніка Охналь (141 група), Ілона Федотова (141 група), Діана Фоміна (242 група).

Голосування триватиме до четверга 12.09.2024 11:00.

Голосування за кандидатів здійснюється систему Moodle й триватиме до 11:00 четверга, 12 вересня 2024.

Нагодуємо, що студентське наукове товариство факультету філології активно реалізовує свою діяльність протягом року, а керівником СНТ від викладачів є кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри української філології та міжкультурної комунікації Галина Косарєва.