Пам’яті П.М. Тригуба

Випускники та студенти спеціальності «міжнародні відносини» виражають співчуття сім’ї та колегам Заслуженого працівника народної освіти України, доктора історичних наук, професора кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики ЧНУ ім. Петра Могили Петра Микитовича Тригуба, який пішов з життя 26 грудня.

WbbpDPJ4bKc

За роки викладання Петро Микитович неодноразово нагадував студентам, що знання історії мають на меті уберегти наступні покоління від незворотних процесів, які можуть обернутися трагедією для народу. Завдяки Петру Микитовичу студенти відкривали для себе нові сторінки історії своєї держави та інших країн світу. З теплотою та сумом студенти згадуватимуть неймовірно цікаві заняття з Великим Педагогом, який тривалий час обіймав посаду завідувача кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики. Під науковим керівництвом Петра Микитовича захищені десятки кандидатських і докторських дисертацій. Учні Петра Микитовича продовжують його справу в розвитку української науки та освіти.

Петро Микитович був завжди готовий допомогти молодим дослідникам у їх наукових пошуках і був прикладом професіонала та науковця. Його життєвий оптимізм, чудове почуття гумору створювали навколо нього особливу атмосферу. Петро Микитович був вимогливий до себе і оточуючих, але працювати з ним було легко і приємно. Він користувався величезним авторитетом серед колег і студентів.
Студенти пам’ятатимуть Петра Микитовича як справедливу, мудру, виважену людину, талановитого викладача і справжнього майстра своєї справи.
Педагог від Бога, справжній патріот свої держави, Петро Микитович, назавжди залишиться в пам’яті рідних, колег і студентів.
Вічна пам’ять!

Випускники та студенти
кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.