Опитування студентів з використанням комп’ютерних мереж

Чому б не покращити систему опитувань використавши наявні в університеті комп’ютерні мережі? Мережа wi-fi роутерів дає доступ до загальноунівеситетської мережі. А сьогодні майже кожен студент має пристрій, який може під’єднатися до мережі університету. Маючи таку мережу можна організовувати опитування в ній.

Це відразу вирішить всі проблеми пов’язані з аналізом та впорядкуванням даних на папері. Але постає інше питання — як можна провести опитування через мережу? Студенти комп’ютерного факультету запропонували варіант організації веб-сайту, на якому кожен зміг би взяти участь у певному обговоренні. Ми можемо розмістили такий сайт на головному сервері нашого університету, щоб доступ до нього був завжди, не залежно від доступу в мережу інтернет, та почали впроваджувати проект в життя.

Переваги саме такого методу організації

• Немає необхідності задіювати багатьох студентів для опитування(анкетування та аналіз інформації);
  • Сайт буде доступний лише з території університету;
  • Жодних фінансових витрат пов’язаних в утриманням сайту та серверу(за умови використання вільного програмного забезпечення).

Тестовий макет сайту

Акаунт користувача буде прив’язано до номера студентського квитка так як кожен студент його має. Разом з тим ми отримуємо унікальний номер, до якого можна прив’язати активність того чи іншого студента.

Мал. 2. Основний інтерфейс.

Всі результати опитувань мають зберігатися, саме тому ми створили архів опитувань. В ньому кожен охочий зможе ознайомитися з результатами того чи іншого опитування, але не зможе внести жодних коректив.

Мал. 3. Архів опитувань

В майбутньому така система дозволить в найкоротші строки провести будь-яке опитування для будь-якої категорії студентів і забезпечити прекрасний механізм для контролю за результатами.