Навчальне видання для студентів-екологів

У видавництві «ОЛДІ+» вийшов друком навчальний посібник «Практикум з екологічного моніторингу довкілля» представників кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили Олени Мітрясової, Віктора Смирнова і Андрія Маца.

Це навчальне видання, де розглянуто основні методи визначення показників якості: води, атмосферного повітря, ґрунту, продуктів харчування. До того можна ознайомитись з деякими методами біоіндикації стану об’єктів довкілля. Навчальне видання адресовано студентам, аспірантам і викладачам екологічних та інших природничих спеціальностей.

За задумом авторів, зміст книги мало продемонструвати основні принципи моніторингу об’єктів довкілля, можливі інструментальні методи моніторингу, які не потребують дороговартісного обладнання і можна використати під час лабораторних занять, польових практик, виконання курсових та дипломних робіт тощо.

Навчальний посібник було опубліковано за підтримки Програми ЄС Еразмус+ Жана Моне у рамках Міжнародного проєкту «Європейські Зелені Виміри» ERASMUS-JMO-2022-CHAIR, який третій рік поспіль реалізується на кафедрі екології під керівництвом професора Олени Мітрясової.

Примірники книжки вже потрапили до фонду наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили і вже чекають свого читача.