Насолоджуйся вільним часом, але не забувай про те, що потім потрібно добре повчитися

Є багато варіантів, як провести вільний час після навчального дня. Однак, якщо ваш вибір впаде на те, щоб провести вільний час на благодійному концерті – це буде чудовою нагодою не лише насолодитися музикою, а й зробити добру справу, підтримавши військових та віддати свій донат на допомогу! Я хотіла б поділитися з вами деякими ідеями, як можна провести цей час з величезною користю:

Насамперед – підготуйтеся до заходу, детально познайомившись з

інформацією на сайті та розглянувши свій квиток. Перегляньте інформацію про виконавців, які виступатимуть і про те, яку допомогу ви наддасте, якщо прийдете. Це допоможе вам краще зрозуміти мету заходу та налаштуватися на вечір.

Якщо ви хочете розслабитись на концерті та відволіктися від занять, то вам варто активно брати участь у концерті: танцюйте, аплодуйте, виявляйте подяку виконавцям. Упевнені, ваша енергія допоможе їм отримати ще більше наснаги на весь вечір!

Соціальна підтримка також є важливою. Варто інформувати інших про такі заходи, бо багато хто може навіть не здогадуватися про такий чудовий

вечір! Познайомтеся з багатьма на цьому заході, адже це допоможе вам знайти нових знайомих, обговоріть спільні інтереси до музики та підтримки

військових. Можливо, пізніше ви знову зустрінетеся на такому другому заході та круто проведете час разом!

Поділіться своїм досвідом та власними емоціями: після концерту поділіться відчуттями у соціальних мережах чи з друзями. Це допоможе вам надихнути багатьох людей, щоб відвідувати такі важливі події.

Було б чудово провести час на благодійному ярмарку після концерту.

Якщо, звичайно ж, у вас є така можливість, поговоріть з військовими та їхніми сім’ями, дізнайтеся, якої допомоги вони потребують ще. Вони будуть вдячні

вам за участь у такій благодійній акції!

А поки що групи Crimson Burial, Hello Pity та багато вуличних музикантів

чекають на вас у концерт-холі «Юність» у місті Миколаїв. Захід відбудеться 28 квітня о 18.00. Поспішайте створити свої яскраві та незабутні емоції від відпочинку від навчання та стресу, який ми отримуємо під час війни.

Анастасія Коваль,

студентка 348 групи ЧНУ імені Петра Могили