Наскільки навчальне життя може бути різноманітним?

Якось побувавши студентом, усі розуміють, як часом хочеться відволіктися від рутини університетських днів, бо навчання затягує повністю та занурює у процес вивчення конспектів. Кожній людині варто пам’ятати, що в нашому

житті потрібний баланс. Знайдімо кілька ідей та молодіжних крутих місць для того, щоб наповнити себе яскравими та живими емоціями. Це допоможе студенту повернутися до навчання з новими силами та натхненням на створення нових проектів. Вважаю, що кожен втомився від часу, проведеного за комп’ютером чи читанням книг удома, тому пропоную вам трохи ідей:

Квест-кімната «Таємничий Острів» на вулиці Микільській, буд. 45 від організатора «Quest Store». Ви потрапите у світ, наповненим пригодами та новими знахідками, друзів, ворогів та головоломок. Сам квест триває 90 хвилин. Він не страшний, але дуже цікавий. Особливо, якщо ви підете туди з компанією друзів чи одногрупників, адже кімнати великі з декораціями та новими знахідками. Ви зможете побути в ролі, яка вам дістанеться і навіть отримати свій інвентар, який буде потрібний саме вам. Пройшовши цей квест, я впевнено можу вам сказати, що ви не пошкодуєте. Найбільше запам’ятала порятунок на острові, адже ми з компанією доклали до цього багато зусиль.

Порівняти перший квест ви зможете з іншими, відвідавши QuestHub, який розташований на вулиці Даля 2. Чому це місце може залишити слід у вашому серці і стати чимось особливим для вас? Я думаю, вся річ у тому, що тут ви знайдете найцікавіші заняття для себе. Починаючи квест-кімнатами, які можна відвідати з друзями та родичами. Продовжуючи настільними іграми з незнайомими людьми в команді, де ви маєте можливість знайти нових друзів і отримати необхідний досвід. І закінчуючи майстер-класами та арт-терапіями в художній студії, зможете отримати можливість зустріти миколаївських художників саме там і поділитися з ними своїми емоціями, не забувши подякувати за їхню діяльність.

Не забуваємо про те, що існує багато різних арт-галерей, де ви змогли б насититися мистецтвом та наповнитись яскравими емоціями. Запросивши з собою одногрупників, ви зможете відвідати галерею «На Спаській 45». Це не просто місце, де зароджується мистецтво. Це місце, де можна відпочити душею та дізнатися багато нового. До речі, це перша приватна галерея у місті, відкрита для публічного відвідування. Ця галерея співпрацює не лише з миколаївськими художниками, а й із художниками Одеси, Харкова, Києва та багатьох інших міст України. Ви зможете побачити і підтримати не тільки роботи професійних українських діячів, а й молодих художників-початківців. Проводьте час з користю, адже це допоможе вам поповнити знання і швидше за все вони знадобляться вам під час навчання. Буду рада, якщо мої ідеї допоможуть вам відволіктися від рутини і насолодитися часом, проведеним з яскравими емоціями, новими досягненнями та навичками!

Анастасія Коваль,

студентка 348 групи ЧНУ імені Петра Могили