На що звернути увагу журналісту-початківцю?: представники факультету політичних наук долучилися до дискусії

25 травня 2023 року представники факультету політичних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили взяли участь у лекції-дискусії «На що звернути увагу журналісту-початківцю?»

Організатором заходу є хаб «Медіабаза. Миколаїв».

Спікерами виступили телеведучий та головний редактор телеканалу «МАРТ» Віталій Мехеда й головний редактор інтернет-видання «НикВести» Олег Деренюга.

Журналісти детально розказали про особливості професії, найголовніші практичні моменти, зокрема як працювати з інформацією, джерелами, де шукати новини, як брати коментарі та з чого починати професійних шлях журналіста.

Досвідчені редактори дали поради для журналістів-початківців та відповіли на питання, які хвилювали аудиторію.

Студенти, викладачі та співробітники університету вдячні за актуальні поради від фахівців!