На базі юридичного факультету стартував новий міжнародний проєкт «European Anti-Corruption Standards as a Guarantee for the Formation of Civil Society»

У зв’язку з позитивним рішенням Європейської Комісії щодо підтримки та фінансування проєкту 101126823. EACS. «European Anti-Corruption Standards as a Guarantee for the Formation of Civil Society» (Антикорупційні європейські стандарти як запорука формування громадянського суспільства) в рамках програми Еразмус+ за напрямком ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH з 1 жовтня 2023 року почалася реалізація проєкту. Кропітка робота над проєктом виконана викладачами Юридичного факультету. Реалізація проходитиме з 2023 по 2026 рік. До складу команди входять науковці Юридичного факультету:

1. Доцент кафедри історії та теорії держави і права Валецька Оксана Валеріївна – координатор проєкту.
  2. Доцент кафедри конституційного та адміністративного права і процесу Ткаля Олена Вікторівна – виконавець проєкту.
  3. Доцент кафедри конституційного та адміністративного права і процесу Каплій Олена Володимирівна – виконавець проєкту.