На базі юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили стартував новий проєкт «Антикорупційні європейські стандарти як запорука формування громадянського суспільства»

1 жовтня 2023 року на базі юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили розпочалася реалізація проєкту 101126823. EACS. «European Anti-Corruption Standards as a Guarantee for the Formation of Civil Society» («Антикорупційні європейські стандарти як запорука формування громадянського суспільства»).

Стартував проєкт у зв’язку з позитивним рішенням Європейської Комісії щодо підтримки та фінансування.

Проєкт триває в рамках програми Еразмус+ за напрямком ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH.

Кропітка робота над проєктом виконана викладачами Юридичного факультету.

Реалізація проходитиме з 2023 по 2026 рік.

До складу команди входять науковці Юридичного факультету, зокрема координатор проєкту, доцент кафедри історії та теорії держави і права Оксана Валецька; виконавці проєкту, доценти кафедри конституційного та адміністративного права і процесу Олена Ткаля та  Олена Каплій.