На базі кафедри політології та соціології відбувся науково-методичний семінар для здобувачів третього рівня освіти

15 січня 2024 року на базі кафедри соціології та політології відбувся науково-методичний семінар для здобувачів третього рівня освіти спеціальності 052 «Політології», який провели в.о. завідувача кафедрою Тетяна Лушагіна та декан факультету Анастасія Хмель.

Протягом семінару здобувачі дізналися про необхідні для науковців ресурси та важливістю реєстрації на даних наукових порталах: ORCID, Google Академії, ResearchGate, Scopus та інші.

Студенти та викладачі обговорили також питання структурування дисертаційного дослідження та обов’язковості пропорційної апробації всіх розділів дисертації, враховуючи географічний фактор.

Науково-методичний семінар на гідному рівні розпочав другий семестр для студентів аспірантів та розкрив для них необхідну інформацію, що знадобиться при написанні кваліфікаційних робіт!