Могилянські читання-2022: робота секції «Комп’ютерна інженерія» у ЧНУ імені Петра Могили

Підсекція “Комп’ютерна інженерія” 25-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції “Могилянські читання-2022”

10 листопада, у Всесвітній День науки, розпочала свою роботу підсекція «Комп’ютерна інженерія» у межах XXV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Могилянські читання-2022».

Головою підсекції є професорка Ірина Журавська, співголовою – доцент Сергій Пузирьов, секретарем –аспірант спеціальності Сергій Медвінський.

На заході представлено 17 доповідей-презентацій, які викликали обговорення. Учасники мали можливість поставити питання, надати рекомендації і з архітектури, і з елементної бази, і з режимів керування представлених проєктів апаратно-програмних систем як цивільного, так і військового призначення.

Особливо бурхливу дискусію викликали проєкти, несподівано схожі за тематикою – апаратно-програмні роботизовані системи виявлення вибухонебезпечних предметів. Автори Артур Агеєв та Олександра Данилова провели дискусію щодо переваг та недоліків обох систем, визначили їх дуже важливе значення для збереження часу операторів, які можуть дистанційно керувати відразу декількома системами та задля збереження життя людей.

Долучилися до заходу студенти третього, четвертого та шостого спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія ЧНУ імені Петра Могили, а також студенти та викладачі Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Робота підсекції “Комп’ютерна інженерія” виявилася надзвичайно цікавою, зарядила всіх учасників новими силами для проведення нових досліджень у галузі інформаційних технологій.