Могилянські читання-2022: представники факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили провели зустріч «Університетська молодь для сталого майбуття України»

9 листопада 2022 року представники факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили провели Всеукраїнську студентську конференцію «Університетська молодь для сталого майбуття України».

Захід пройшов у межах XXV Всеукраїнської щорічної науково-практичної конференції «Могилянські читання – 2022: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти».

У межах секції «Охорона здоров’я. Фізичне виховання та спорт» здобувачами освіти за спеціальностями «Фізична терапія. Ерготерапія» та «Фізичне виховання та спорт» було представлено 16 доповідей щодо актуальних сучасних питань фізичної та психологічної реабілітації різних категорій населення, розвитку фізичних якостей дітей та молоді, формування та підвищення мотивації щодо занять різними видами фізичної активності тощо. Організатори, викладачі факультету та гостя конференції – професорка Національного педагогічного університету імені Драгоманова Н.О.Терентьєва відмітили глибину та гостроту винесеної на обговорення тематики та високий рівень підготовки доповідей.

Пишаймося нашою талановитою молоддю і вітаємо учасників конференції з науковим дебютом!