Менторство, тьюторство у ЗВО: минула ознайомча лекція щодо проходження асистентської (педагогічної) практики

3 червня 2024 року в ЧНУ імені Петра Могили проектом ЄС Еразмус+ 101082696-PROMENT «Сприяння професійній освіті та активній участі студентів через становлення комплексної системи менторства та тьюторства у ЗВО» відбулася зустріч студентів правничих та управлінських спеціальностей з кандидатом педагогічних наук, доцентом Світланою Шуляк, яка провела ознайомчу лекцію щодо проходження асистентської (педагогічної) практики.

Було детально висвітлено необхідні організаційно-методичні питання, практичні завдання та окреслено ролі учасників. Світлана Шуляк наголосила, що менторство під час проходження практики сприятиме розвитку самооцінки, мотивації та впевненості у собі студентів.

Ментор також відіграє важливу роль у розвитку м’яких навичок, таких як комунікація, співпраця та лідерство. Ментор допомагатиме студентам усвідомити свої сильні сторони, розвинути навички вирішення проблем, а також навчить їх різним стратегіям та технікам, які сприятимуть ефективному проходженню практики.