Менеджери зеленої відбудови: формула екоефективності та підготовка кадрів: завідувачка кафедри екології Людмила Григор’єва долучилася до роботи круглого столу

5 червня 2024 року в приміщенні Інформаційного агентства Укрінформ відбувся брифінг-круглий стіл на тему «Менеджери зеленої відбудови: формула екоефективності та підготовка кадрів».

Учасниками заходу були представники Міністерства освіти і науки України, Державної екологічної інспекції, Міністерства захисту довкілля та Публічних відносин.

На заході завідувачка кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили Людмила Григор’єва представила свою доповідь  щодо оновлення освітніх програм за спеціальністю 101 «Екологія». Вона акцентувала увагу на спрямованості підготовки фахівців на відповідність потребам реального сектору економіки України. Презентація відображала потенціал університетської освіти у формуванні висококваліфікованих фахівців, здатних ефективно впроваджувати принципи сталого розвитку в різноманітні сфери діяльності.

Зокрема  висловила необхідність підтримки спеціальності 101 «Екологія» на державному рівні Міністерством освіти і науки. Особливу увагу  приділила ситуації на Миколаївщині, яка потребує спеціальної підтримки через високий екологічний вплив промислових підприємств та інфраструктури регіону.

Паралельно з цими дискусіями була підписана угода про творчу співпрацю з Інститутом агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук.

Із записом можна ознайомитися за посиланням.