Медійність, медіаграмотність, суспільне мовлення: представники ЧНУ імені Петра Могили поспілкувалися з виконавчою продюсеркою Українського Радіо Юлією Шелудько

30 листопада 2023 року представники Чорноморського національного університету імені Петра Могили відвідали зустріч із кураторкою проєкту Радіодиктанту національної єдності та виконавчою продюсеркою Українського Радіо Юлією Шелудько.

До заходу долучилися декан факультету політичних наук Анастасія Хмель, т.в.о.завідувача кафедри журналістики Анна Соловйова, доцентка кафедри журналістики Тетяна Сидоренко, завідувач медіацентру Анна Синякова, студенти-журналісти першого та другого курсів, а також студенти-філологи першого курсу.

Організатором та модератором заходу виступила Анастасія Хмель, декан факультету політичних наук.

Юлія Шелудько має величезний досвід роботи в медіасфері, працювала головною редакторкою Першого каналу Українського радіо, продюсеркою регіонального контенту Українського радіо, а до роботи у «Суспільному мовленні» пані Юлія працювала редакторкою-перекладачкою на телеканалі Україна, на Новому каналі сценаристкою і редакторкою, на «Інтері» – сценаристкою і перекладачкою-редакторкою.

Під час зустрічі пані Юлія розповіла про відмінність «Суспільного»  від інших ЗМІ в Україні, про особливості виготовлення радіо- та відеоконтенту та вміння адаптувати відеоконтент для радіо й подкастів. Окремо спікерка визначила декілька аспектів для журналіста в умовах воєнного стану, надала декілька порад для майбутніх фахівців у сучасній журналістській сфері.

Наприкінці зустрічі пані Юлія запропонувала учасникам виконати творче домашнє завдання – транслювати відеоконтент в аудіоформат – до наступної зустрічі. Так, спікерка анонсувала новий семінар, де окреслюватимуть нововведення до Закону України “Про медіа“.