Команда ЧНУ ім. Петра Могили представляє цього року наш університет на Студентських Європейських іграх!

Нагадаємо, що Чемпіонати європейських університетів (EUC) – це спортивні змагання серед студентів, які проводяться Європейською асоціацією студентського спорту (EUSA). Чемпіонати з 2012 року проводяться раз на два роки. Сьогодні існує 23 виду спорту, з яких проводяться чемпіонати.

28 липня команда ЧНУ ім. Петра Могили розпочала боротьбу за першість на Європейських іграх з класичного волейболу в Польщі (м. Лодзь) одразу після закінчення Європейських ігор з пляжного волейболу в Словенії (м. Копер).

За результатами жеребкування команда ЧНУ потрапила в групу В разом з командами з Німеччини, Франції та Норвегії.

Ігри з командами Франції та Німеччини завершились результатом 1:3 на користь суперників. А 30 липня у грі проти команди Норвегії Могилянка здобула перемогу з рахунком 0:3 і посіла 3 місце в групі!

Наступна гра відбудеться вже сьогодні, 31 липня, об 11.30 з командою University of Helsinki.