Колектив ЧНУ імені Петра Могили вітає кандидата юридичних наук Олену Каплій з отриманням почесних відзнак

Колектив Чорноморського національного університету імені Петра Могили вітає кандидата юридичних наук, доцента кафедри конституційного права і процесу Могилянки Олену Каплій з відзначенням Подякою Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета та грамотою від директорки Департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації Алли Веліховської.

З 10 червня по 10 липня 2022 року Національним центром «Мала академія наук» у режимі онлайн проводився III етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Ця подія стала завершальним етапом кількарічної пошукової роботи, здійснюваної юними дослідниками під керівництвом досвідчених науковців.

У цьому році відділення історії, філософії та суспільствознавства Миколаївського обласного територіального відділення Малої академії наук України представив учень 10 класу Очаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені П. П. Шмідта Серафим Подолянчук. Науковим керівником юного науковця стала Олена Каплій. Учень представив проєкт з теми «Правовий статус військових капеланів в Україні».

За результатами конкурсу вихованець здобув ІІІ переможне місце в секції «Правознавство».