Книга – мандрівка. Миколаїв: відбулася презентація нової книги

Книга – мандрівка. Миколаїв

3 квітня 2024 року в Центральній міській бібліотеці імені М. Л. Кропивницького відбулася презентація книги «Книга -мандрівка. Миколаїв» у рамках  реалізації благодійного патріотичного проєкту про Україну «Книга – мандрівка. Міста».

На зустрічі презентувала книгу одна з авторів – Ірина Тараненко, креативна директорка та шоуранерка проєкту «Книга-мандрівка. Україна».

«Книга – мандрівка. Міста» – проєкт, який спрямований на підтримку прифронтових міст, таких як Миколаїв, Харків, Чернігів, Київ, Суми, Запоріжжя. Організатор проєкту ТОВ” ГРІН ПІНГВІН МЕДІА”

«Книга -мандрівка. Миколаїв.», авторами якої є Ірина Тараненко, брати Капранови, Марта  Лещак, Марія Воробйова, є першою абеткою про наше незламне місто, у якій розповідається захоплилива історія Миколаєва.

Також команда проєкту «Книга -мандрівка. Міста.» створила унікальну серію розповідей про українські міста та мультфільми, які виходять на YouTube каналі проєкту. Вони будуть цікаві не тільки дітям алей дорослим.

На тематичній зустрічі були також Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, а також студенти й викладачі ЧНУ імені Петра Могили.

Велика вдячність організаторам проєкту та авторам книги за неймовірний подарунок для Миколаєва.

Валерія Антоничева,

студентка 348 групи ЧНУ імені Петра Могили