Кафедра соціології та політології провела лекцію до Дня людей з інвалідністю

3 грудня Україна разом із світовою спільнотою відзначає день людей з інвалідністю, що покликаний привернути увагу до проблем цих людей, їх прав та свобод, гідності, добробуту.

Сьогодні студенти та викладачі кафедри соціології та політології та кафедри журналістики мали нагоду поспілкуватися із представником урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Миколаївській області, головою Миколаївської обласної організації осіб з інвалідністю, кандидатом політичних наук, випускницею ЧНУ імені Петра Могили за спеціальністю “Політологія” Ольгою Степаненко.

Пані Ольга розповіла студентам політологам і журналістам про Національну стратегію безбарʼєрного простору в Україні, про особливості роботи органів публічної влади із людьми з інвалідністю та зробила великий вклад у розуміння студентами особливостей роботи з людьми з обмеженими можливості.

Дякуємо пані Ользі за цікаву та актуальну лекцію!