Кафедра міжнародних відносин та зовнішньої політики отримала книги в подарунок від Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв

Кафедра міжнародних відносин та зовнішньої політики вже тривалий час має дружні і партнерські відносини з Генеральною дирекцією з обслуговування іноземних представництв (ГДІП). 15 січня 2024 року кафедра отримала від наших друзів подарунок – книги, що поповнять фонд наукової літератури нашого університету та стануть у нагоді студентам, професорсько-викладацькому складу кафедри для поглиблення своїх знань та розуміння як історичних подій так, і аналітики сучасної зовнішньої політики та дипломатії України.

Серед видань такі:

• Науковий щорічник Україна дипломатична. Випуск XXVI, 2023.
  • Міжнародне визнання Голодомору 1932-2933 років геноцидом Українського народу. Упорядник – Ігор Осташ. Київ: ДП «ГДІП», 2023. 256 с.
  • Огризко В. Багатовимірний рашизм: початок і кінець. (збірник статей) / Укладач: В.С. Огризко. Київ: ДП «ГДІП», 2023. 245 с.
  • Огризко В. Доля недоімперії. Київ: ДП «ГДІП», 2022. 212 с.
  • Публічна дипломатія (навчальний посібник)
  • Шульгин О. Україна проти Москви. 1917 рік. Переклад з французької мови, примітки і додатки – Олени Леонтович. Передмова, коментарі – Валентини Піскун. Київ, 2023. 208 с.
  • Sergiychuk V. Genocide-Holodomor 1932-1933 of Ukrainians. Vyshgorod: PP Sergiychuk M. I., 2018. 177.p.

Маємо і презентований календар на 2024 рік, який досить влучно репрезентує січень дефініцією «єдність» – єдність Українського народу заради Переможного року і майбутнього нашої держави!

Щиро вдячні Генеральній дирекції з обслуговування іноземних представництв за увагу, дружбу та безцінний подарунок.

Слава України! Героям Слава!

Все буде Україна!