Інтерактивні уроки про Європейський Союз для студентів Новоодеського професійного аграрного ліцею

11 жовтня 2021 року в рамках проєкту Erasmus+ Жана Моне «Академія досліджень ЄС для школярів та студентів» (2020-2022) відбулися інтерактивні заняття «Уроки про ЄС» для студентів Новоодеського професійного аграрного ліцею. Це вже другий захід, проведений в ліцеї в рамках проєкту, перший відбувся 04 жовтня 2021 року.

Уроки проводили тренерки проєкту: Тетяна Лушагіна, в. о. доцента кафедри соціальних і політичних наук, та Тетяна Акімова, доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили.

Тренінговий формат заходу мав позитивний результат навчання. Студенти ліцею прослухали інтерактивні лекції про основні етапи створення Європейського Союзу, головні європейські цінності, яким чином формувалася та як виглядає інституційна система Європейського Союзу, головні функції інституцій, а також взаємозв’язки між ними. Під час занять студенти працювали в групах, спільно вирішували завдання, проходили тестування та взяли участь у вікторині.

Своєю чергою, командою проєкту були підготовлені сертифікати про участь, які були вручені учасникам після інтерактивних занять.

Команда проєкту щиро вдячна директору ліцею Українець Василю Михайловичуметодисту Вірі Красовській та педагогам за теплий прийом та співпрацю, а студентам за бажання ефективно працювати та активно навчатися!