Викладачі, аспіранти та студенти факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили выдвыдали лекцію з тему «Introduction to data science»

13 червня 2022 року для викладачів, аспірантів та студентів всіх спеціальностей факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили в онлайн-форматі відбулася лекція від Dr Sebastian Sauer -Professor for Business Psychology with a focus on Data Science at Hochschule Ansbach – University of Applied Sciences (Німеччина) із тему «Introduction to data science».

Під час лекціі було висвітлено основні сучасні тенденції Data Science, Machine Learning та використання мови R під час аналізу даних.

Лекція супроводжувалася наочними прикладами та поясненнями. Дякуємо лектору за цікавий формат та корисну інформацію!