Другий раунд міждисциплінарних європейських студій в галузі безпеки водних ресурсів завершився успішно

На кафедрі екології ЧНУ імені Петра Могили під координацією професора Олени Мітрясової другий рік реалізуються  міждисциплінарні європейські студії з безпеки водних ресурсів під егідою програми Еразмус+, які адресовано, насамперед, магістрам, аспірантам спеціальності «Екологія», а також усім, хто цікавиться екологічними питаннями.

У цьому навчальному році успішними учасниками Студій стали представники не тільки Миколаївської «Могилянки». Модуль викликав жвавий інтерес  колег з інших університетів України: Національного університету водного господарства, м. Рівне; Сумського державного університету; Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України, м. Київ; Запорізького національного університету; МКП «Водоканал»; Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова; Національного університету цивільного захисту України, м. Харків; Національного транспортного університету, м. Київ та ін.

Учасники Міждисциплінарних європейських студій мали унікальну можливість вивчати та досліджувати питання:  основних характеристик водних ресурсів; якості води, зміни клімату; інтегрованого управління водними ресурсами; водної політики та законодавства, а також стратегій  екологічної політики країн-членів ЄС.

Команда Модуля успішно подолала виклики умов карантину і виклала матеріал у дистанційному форматі, отримавши позитивні відгуки учасників. Незабаром готується до публікації книга «Екологічний інтегрований менеджмент водних ресурсів у європейських країнах», яку підготовлено за матеріалами навчання та дослідження командою Проєкту.

На фото: команда Проєкту: старший викладач – Євген Безсонов; професор – Олена Мітрясова; доцент – Віктор Смирнов.

Сертифікати для учасників Модуля вже готові і чекатимуть до відправлення і особистого урочистого вручення!