Доцентка кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Тетяна Богданова прочитала відкриті лекції в межах навчального курсу «Спільна політика безпеки та оборони Європейського Союзу: виклики, пов’язані з війною в Україні»

9 квітня 2024 року студенти-міжнародники освітніх рівнів «бакалавр» та «магістр» відвідали відкриті лекції в межах навчального курсу «Спільна політика безпеки та оборони Європейського Союзу: виклики, пов’язані з війною в Україні».

Лекторка – Тетяна Богданова, кандидатка історичних наук, доцентка кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики прочитала лекції на теми «Повномасштабне вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року. Хід великої російсько-української війни (24 лютого 2022 року і донині)». Було акцентовано увагу на періодизації російсько-української війни з 24 лютого 2022 року по сьогодення відповідно до даних Міністерства оборони України, військових операціях, передумовах та специфіці повномасштабного вторгнення Росії до України. У другій лекції лекторка розглянула реакцію світової спільноти на війну Росії проти України – дані щодо військової допомоги від союзників з акцентом на підтримку зі сторони Великої Британії, перспективи надання допомоги Україні на 2024 рік відповідно до офіційної статистичної інформації.

Кожна з лекції викликала інтерес у слухачів та мала загальне обговорення і дискусію у форматі «питання-відповіді».