Для студентів-міжнародників минула лекція про академічну доброчесність

4 вересня 2023 року в приміщенні Вченої Ради Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулася лекція для студентів-бакалаврів факультету політичних наук, які навчаються за спеціальністю «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Тематика лекції – академічна доброчесність під час навчання та написання кваліфікаційних робіт.

Із вітальним словом до всіх присутніх виступили декан факультету Анастасія Хмель та завідувач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Олександр Шевчук.

Спікеркою заходу є Ірина Габро, доцентка кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики. Вона детально розказала про види академічної доброчесності, випадки її порушення та визначила головні принципи академічної доброчесності.