День відкритих дверей Факультету комп’ютерних наук

4-ого лютого в рамках Дня відкритих дверей ЧНУ відбулася зустріч майбутніх абітурієнтів із викладачами та студентами Факультету комп’ютерних наук.  У залі зібралося біля 50-ти абітурієнтів і їхніх батьків. Такий інтерес до факультету обумовлюється потребою суспільства в IT-фахівцях, а також престижем факультету, що росте рік від року. Адже про блискучі перемоги студентських команд в олімпіадах і змаганнях з програмування, конкурсах стартап-проектів відомо не лише в Миколаєві, але і далеко за його межами.

Зустріч відкрила в.о. декана доцент Бойко А.П., котра ознайомила аудиторію з особливостями навчання на факультеті, вказала на переваги та подальші  перспективи. Присутнім було продемонстровано презентацію про устрій факультету, науково-дослідну роботу та стажування студентів за кордоном.

Завідувачі випускових кафедр професор Фісун М.Т., професор Трунов О.М., доцент Дворник О.В. та заступник завідувача доцент Сіденко Є.В. розповіли про основні напрями і спеціальності в галузі IT-технологій й описали можливі варіанти працевлаштування після закінчення терміну навчання. Представники компанії GlobalLogic, також присутні на заході, повідомили про вимоги, що пред’являє сучасний ІТ-ринок, особливо акцентувавши увагу на знанні англійської мови. Перед гостями виступив студент 4-ого курсу Влад Борисенко й поділився своїми враженнями від навчання. Майбутнім випускникам було особливо цікаво послухати розповіді саме студентів, які зараз навчаються на факультеті.

Абітурієнти та їхні батьки отримали відповіді на усі питання, що їх цікавили. Здається, багато хто з них вирішив для себе, що пов’язати своє життя з факультетом комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили – це можливість отримати достойну освіту й упевненість у гідному майбутньому.