Дебати на факультеті політичних наук!

Студентство факультету політичних наук скоординувало та організувало проведення передвиборчих дебатів напередодні виборів студентського декана.

Метою зустрічі є покращення комутації, неформальне спілкування студентів різних курсів та спеціальностей. Також усі зібралися на студентські дебати, де кожен із кандидатів представив свій план заходів як майбутнього студентського декана.

У передвиборчих дебатах брали участь п’ять кандидатів на посаду студентського декана від різних спеціальностей факультету та самі «виборці».

Кандидати мали змогу презентувати себе і свої програми, відповісти на питання від ведучих (якими були студенти першого та шостого курсів) та присутніх студентів.

До заходу доєднався студентський декан попереднього року Вадим Чеканом, який підтримав кандидатів та побажав їм успіху в передвиборчих дебатах.

Тож уперше в онлайн-форматі  2 жовтня 2023 року відбулися дебати між кандидатами на посаду студентського декана. Усі претенденти трималися на високому рівні, представили прогресивні погляди на розвиток студентського самоврядування в університеті та на факультеті зокрема. Кандидати виступали за здорову конкуренцію та підтримували один одного. Внаслідок дебатів студенти також вирішили створити Літературний клуб ФПН «Літературна частина душі», координатором якого виступила Яна Ловарік, студентка 391 групи.

Мета досягнута!

Сам процес голосування відбудеться на платформі Moodle, відкриється 3 жовтня о 9.00 і завершиться 6 жовтня о 12.00.

Щоб проголосувати треба відкрити Інформаційну сторінку та знайти дисципліну [2023] Вибори студентського декана факультету політичних наук.

Бажаємо нашим кандидатам успіхів і перемоги!