Cтуденти ЧНУ ім Петра Могили факультету Комп’ютерних наук відвідали форум компанії Сisco

Cтуденти ЧНУ ім Петра Могили факультету Комп’ютерних наук Короткий Святослав й Олексій Тогоєв відвідали форум компанії Сisco що відбувалася 11 та 12 квітня у Києві.

На форумі проводилися леції за загальними темами як обладнання для Інтернет речей, Уніфіковані комунікації,мережеві фільтри, інформаційна безпека, ЦОД,Відеоконфереції, систем розумного міста.
Представлені технологічні рішення в галузі мережевих фільтрів можно використати для збільшення можливостей в керуванні доступа студентів в мережу могиляки. Також у майбутньому є можливість використання інтернет речей ….( де використати?)
У перерві між лекціямі можна завітати у головний зал (олімпійський дворик) де можна було відпочити випити кави та ознайомитися з зібраними демонстраційними стендами компанії.
Була можливість сфотографуватися на зеленому фоні потім вибрати для себе фонову картинку з НСК Олімпійським, Cisco кампусом, природним пейзажем. Демонструвалися стенди Cisco Spark, лінійка Cisco Unfield IP Phone, Cisco Digital Platform (система розумного міста).
Пропонувалося також пройти тести на знання комп’ютерних мереж, потрібно обрати правильні відповіді з чотирьох можливих кожен переможник вікторини отримував білети на учать в розигриші призів головним з яких був інтерактивний робот Wow Wee MIP. Нажаль не вдалося виграти робота.
Форум надав можливості поглибити свої знання в принципах роботи компанії Сisco, поспілкуватися з спеціалістами з інших областей України. Прослухати лекції від працючих інженерів у сфері комп’ютерних мереж.

AagMdl8P6Ls GyEuGgS9xBo

LzX_yZzbTX4

VO61baNXFkA

-QxgK_N3vLA

UojDCNavsXg

_dM-tyApEMc

bxDfKg6nUVY

листопада
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”