ЧНУ імені Петра Могили запрошує вас на навчання в 2024 році!

Успішне професійне майбутнє залежить від вдало обраних закладу освіти та спеціальності.

Адже саме в університеті формується свідома позиція – громадянська, соціальна, професійна, культурна. Допомагають у цьому кращі науковці, талановиті наставники та досвідчені колеги.

Уже цьогоріч частиною великої університетської родини Чорноморського національного університету імені Петра Могили можете стати саме ви.

Саме тут можна навчатися за трьома різними формами – денною, заочною та дистанційною; проходити стажування в кращих установах міста та країни, а також отримати досвід від закордонних партнерів із провідних університетів Європи та США.

Із переліком спеціальностей, за якими можна навчатися в ЧНУ, можна ознайомитися за посиланням.

Переваги навчання в ЧНУ імені Петра Могили:

• висококваліфіковані викладачі: це досвідчені фахівці й практики, які мають глибокі знання у своїй галузі та прагнуть ділитися ними зі студентами;
  • сучасні навчальні програми: вони постійно оновлюються та відповідають останнім тенденціям у науці та техніці;
  • дослідницькі можливості: можливість брати участь у дослідницьких проєктах, які проводяться в університеті;
  • сучасна інфраструктура: університет має сучасну інфраструктуру, яка включає в себе аудиторії, лабораторії, бібліотеки, спортивні комплекси та чотири гуртожитки;
  • можливість працевлаштування: наші випускники користуються високим попитом на ринку праці.

Детальніше про умови вступу можна дізнатися на сайті або за телефоном +38 (096) 060 60 84.
ЧНУ ім. Петра Могили – твій впевнений крок до успішного майбутнього!