ЧНУ ім. Петра Могили розпочав профорієнтаційну роботу в 2024-2025 навчальному році

Профорієнтаційна робота ЧНУ імені Петра Могили розпочалася в 2024-2025 навчальному році.

6 вересня студентка-екологиня навчально-наукового медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили Олександра Хозяінова разом із завідувачкою підготовчого відділення нашого університету взяли участь в гуманітарній місії для школярів Горохівської громади Миколаївської області. Під час заходу вони взяли участь у розважальній програмі та презентували університет, розповідаючи школярам про структуру ЧНУ ім. Петра Могили, спеціальності, за якими можна навчатися, та умови вступу.

Окрім цього, представники ЧНУ імені Петрра Могили також волонтерять у ДОФі, який цього разу разом із партнерами, організував видачу необхідних для школи і творчості речей учням, а для малечі – іграшок.

Матеріал підготував

фахівець Медіацентру