9-а міжнародна конференція «Intelligent Data Acquisition and Advanced Computing Systems»

21-23 вересня 2017 року в м. Бухарест (Румунія) відбулася 9-а міжнародна конференція «Intelligent Data Acquisition and Advanced Computing Systems: Technology and Applications (IDAACS’2017)». У якій прийняли участь  співробітники факультету комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені  Петра Могили. Свої доповіді на конференції представили д.т.н., професор Кондратенко Ю. П. (Coordinator of the Special Stream in Intelligent Robotics and Cognitive Systems), д.т.н., професор Гожий О. П., к.т.н., доцент Кондратенко Г. В., к.т.н., доцент Калініна І. О., к.т.н., доцент (б.в.з.) Солобуто Л. В., к.т.н., доцент (б.в.з.) Швед А. В., к.т.н., доцент (б.в.з.) Давиденко Є. О. та магістрант спеціальності «Комп’ютерні науки» Румянков Дмитро. Конференція  проходила в дружній, невимушеній атмосфері. Представники нашого університету  ознайомилися з науковими досягненнями коллег з провідних вищих навчальних закладів Європи.

В рамках конференції  для учасників було організовано цікаву ознайомчу автобусну екскурсію Бухарестом.

Загалом конференція залишила по собі незабутні враження, що залишаться в пам’яті на довгі роки.

DSCN3029 DSCN3033 IMG_1457 (1) DSCN3007

Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

липня
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …

липня
Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”

16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!