9-а міжнародна конференція «Intelligent Data Acquisition and Advanced Computing Systems»

21-23 вересня 2017 року в м. Бухарест (Румунія) відбулася 9-а міжнародна конференція «Intelligent Data Acquisition and Advanced Computing Systems: Technology and Applications (IDAACS’2017)». У якій прийняли участь  співробітники факультету комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені  Петра Могили. Свої доповіді на конференції представили д.т.н., професор Кондратенко Ю. П. (Coordinator of the Special Stream in Intelligent Robotics and Cognitive Systems), д.т.н., професор Гожий О. П., к.т.н., доцент Кондратенко Г. В., к.т.н., доцент Калініна І. О., к.т.н., доцент (б.в.з.) Солобуто Л. В., к.т.н., доцент (б.в.з.) Швед А. В., к.т.н., доцент (б.в.з.) Давиденко Є. О. та магістрант спеціальності «Комп’ютерні науки» Румянков Дмитро. Конференція  проходила в дружній, невимушеній атмосфері. Представники нашого університету  ознайомилися з науковими досягненнями коллег з провідних вищих навчальних закладів Європи.

В рамках конференції  для учасників було організовано цікаву ознайомчу автобусну екскурсію Бухарестом.

Загалом конференція залишила по собі незабутні враження, що залишаться в пам’яті на довгі роки.

DSCN3029 DSCN3033 IMG_1457 (1) DSCN3007

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77