Зустріч з учасниками Хору варненських учителів «АРС МУЗИКА»

З нагоди 100-річчя встановлення дипломатичних зв’язків між Україною та Болгарією в ЧНУ імені Петра Могили зустрічали поважних закордонних гостей. 2 квітня в читальному залі університету відбулася творча зустріч з учасниками Хору варненських учителів «АРС МУЗИКА» (Болгарія).

Делегація  у складі 45 осіб завітала до Миколаєва і ЧНУ імені Петра Могили. Директор Інституту філології Олександр Пронкевич представив  ректора університету Леоніда Клименка, який виступив з привітальним словом Леонід Павлович  зазначив, що Болгарія – дружня до України держава. Ми продовжуємо співпрацювати і сподіваємося, що ця співпраця буде укріплюватися.

Студенти Інституту філології, які вивчають болгарську мову під керівництвом викладачів Ольги Колот і Оксани Харчук, підготували для презентації творчі номери і представили їх гостям.

Окрім того, болгарський хор «АРС МУЗИКА» презентував університету символічно болгарський презент і програму свого виступу у Миколаєві, який відбудеться за участю Миколаївського коледжу культури і мистецтв і Школи мистецтв №1.