Зустріч ректора ЧНУ імені Петра Могили з представниками студентського самоврядування

2 жовтня 2024 року відбулася зустріч ректора Чорноморського національного університету ім. Петра Могили Клименка Леоніда з представниками студентського самоврядування.

Під час зустрічі обговорили ключові питання, що стосуються студентського життя, навчального процесу та розвитку університетської спільноти.

Ректор узяв до уваги думки та пропозиції студентів, підкресливши, що активна участь молоді в житті університету є запорукою успіху навчального закладу. Усі учасники зустрічі мали можливість висловити свої ідеї та поставити питання ректору.

Під час зустрічі активні студенти різних факультетів були нагороджені грамотами за активну участь у житті університету та громадській діяльності.

Леонід Клименко підкреслив важливість активної участі студентів у формуванні університетської політики та запевнив, що всі висловлені ідеї будуть розглянуті. Студенти, у свою чергу, поділилися своїм баченням майбутнього університету та наголосили на важливості відкритого діалогу.