Жіноча команда ЧНУ імені Петра Могили посіла почесне місце на Універсіаді з футболу

19 червня 2024 року команда дівчат ЧНУ імені Петра Могили вперше взяла участь в Універсіаді з футболу та посіла 5 місце. Команда отримала перемогу над командою Хмельницького національного університету, та зіграла з Сумським державним університетом за 5-6 місце і знов отримала заслужену перемогу!

На завершальних етапах змагань вирішувались важливі позиції у турнірній таблиці. У підсумку команда Чорноморського національного університету здобула 5 місце, випередивши багато конкурентів і показавши високий рівень гри та духу командної співпраці.

Результати фінального розподілу місць:

1 місце – команда Уманської області;

2 місце – команда Тернопільської області (ЗУНУ);

3 місце – Вінницький державний педагогічний університет;

4 місце – Кам‘янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка;

5 місце – Чорноморський національний університет імені Петра Могили;

6 місце – Сумський державний університет;

7 місце – Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького;

8 місце – Хмельницький національний університет.

У складі команди Чорноморського національного університету імені Петра Могили виступали: Ніка Уманець, Аліксеєнко, Сіжук, Махно, Яна Манчик, Толстих, Іванова, Шпілівенко. Вони продемонстрували високу спортивну майстерність та відданість команді під час кожного матчу.

Офіційний представник на Універсіаді – викладач факультету фізичного виховання і спорту Кирило Димов, який підтримував учасниць на кожному етапі змагань.

Чорноморський національний університет імені Петра Могили пишається спортивними досягненнями наших представників та готується до нових перемог у майбутніх турнірах та змаганнях.