Завершила роботу Школа евристичного філолога

22 червня 2019 року завершилось навчання у Школі евристичного філолога.

Цього дня учні презентували результати своєї роботи у ШЕФі – були продемонстровані їхні проекти, що готувалися протягом навчання. Також були оголошені результаті літературного квесту, який школярі проходили у перший день, і всі учасники були нагороджені сучасними україномовними книжками. Юним гуманітаріям були видані сертифікати про проходження «Школи евристичного філолога», після чого вони мали можливість прогулятися на катамарані річками Миколаєва.

Нагадаємо, що Школа тривала із 17 по 22 червня на базі кафедри української філології, теорії та історії літератури Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили. У рамках діяльності школи було передбачено ряд цікавих заходів, як-от: ознайомча екскурсія Могилянкою; зустріч зі Світланою Чебановою, миколаївською художницею; літературний квест; майстер-клас «Втілення і перевтілення Купальського обряду в нашій сучасності»; інтерактивна екскурсія-подорож «Миколаїв – місто корабелів»; екскурсія «Миколаїв літературний» та інше.

Вітаємо школярів із проходженням навчання!