Запрошуємо взяти участь у Третьому Світовому Форумі Українознавчих суботніх і недільних!

Що таке форум МІОКу?

Це подія, яка покликана об’єднати всіх, кому небайдужі питання української мови та українознавчої освіти у світі. Це комунікаційна платформа, яка ставить за мету знайти відповіді на виклики, що постали перед українською освітянською спільнотою за кордоном у зв’язку з повномасштабною війною та масовою еміграцією українців.

Для кого цей захід?

Захід створено для освітян з України та поза нею, практиків і науковців, представників влади та українських культурних центрів за кордоном, громадських діячів, усіх, хто цікавиться питаннями української освіти за кордоном.

Як стати учасником події?

Встигніть зареєструватися до 16 червня за посиланням .

Коли? – 21 – 23 серпня 2024 року.

Де? – Національний університет «Львівська політехніка», Львів, Україна.

Участь безкоштовна! Всі учасники отримають сертифікати.

червня

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою запрошує аспірантів та науковців узяти участь у Третьому Світовому Форумі Українознавчих суботніх і недільних! Це надзвичайна нагода для всіх зацікавлених в підвищенні якості освіти та розвитку української культури. Що таке форум МІОКу? …