Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу “Аналітичні прогнози щодо геополітичних наслідків російсько-української війни для ЄС: основні загрози та виклики”, який проводиться в рамках навчального курсу «Спільна політика безпеки та оборони Європейського Союзу: виклики, пов’язані з війною в Україні» (ESEDEP).

🗓 Коли? – 14 травня 2024 року.

🕑 Початок першої частини о 10:00.

🕑 Початок другої частини о 11:30.

🔗Лінк для доєднання

🔺️Частина 1. з 10:00 до 11:20

1. Павло ГАЙ-НИЖНИК – доктор історичних наук, провідний науковий співробітник Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім.І.Ф.Кураса НАН України, президент Української академії геополітики і геостратегії: Геополітичні наслідки російсько-української війни для ЄС.
  2. Ігор ТОДОРОВ – доктор історичних наук, професор кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій Ужгородського національного університету. Заступник голови Координаційної ради Громадської ліги «Україна-НАТО», член НГО «Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин»,член ВНГО Українська асоціація європейських студій, засновник і експерт НГО Інститут соціальних досліджень та політичного аналізу, дійсний член (академік) Академії політико-правових наук України: Вплив російсько-української війни на безпековий вимір ЄС.
  3. Анастасія ХМЕЛЬ – кандидатка історичних наук, доцентка кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики ЧНУ імені Петра Могили, членкиня Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин, Асоціації іспаністів України: Вплив російсько-української війни на економічну безпеку в ЄС.
  4. Олеся ЗВЕЗДОВА – докторка філософії, запрошена дослідниця Франкфуртського університету імені Йоганна Вольфганга Гете, викладачка авторських курсів “Психологічні аспекти політичних відносин” та “Де-факто держави у міжнародних відносинах: Вплив російсько-української війни на формування ментального здоров’я європейців.

🔺️Частина 2. з 11:30 до 12:50

1. Аліна ІОВЧЕВА – кандидатка політичних наук, доцентка кафедри історії ЧНУ ім. П.Могили, координаторка проєкту Жана Моне «Спільна політика безпеки та оборони Європейського Союзу: виклики, пов’язані з війною в Україні» (ESEDEP): Ціннісні трансформації в період війни.
  2. Олександр ШЕВЧУК – доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри Міжнародних відносин та зовнішньої політики ЧНУ імені Петра Могили, член НГО «Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин»: Китайсько-російські відносини та їх вплив на безпеку ЄС.
  3. Ірина ТИХОНЕНКО – кандидатка політичних наук, доцентка кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики ЧНУ імені Петра Могили, членкиня Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин та Всеукраїнської асоціації індологів: Росія-Пакистан і безпека ЄС.
  4. Тетяна БОГДАНОВА – кандидатка історичних наук, доцентка, доцентка кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики ЧНУ імені Петра Могили, членкиня Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин та Української Асоціації Американістики: Вплив російсько-латиноамериканських відносин на безпеку ЄС.

Модератор заходу – Людмила ВОВЧУК, кандидатка історичних наук, доцентка кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики ЧНУ імені Петра Могили, викладачка і дослідниця проєкту ESEDEP.

До участі в круглому столі запрошуються студенти, викладачі та всі, хто цікавиться тематикою ЄС. Доєднуйтеся!