Запрошуємо долучитися до Всеукраїнського молодіжного форуму «Державотворець»

Запрошуємо наших здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників долучитися до Всеукраїнського молодіжного форуму «Державотворець».

Метою національної програми «Державотворець» є створення системи особистісного та професійного розвитку молоді в Україні віком від 18 до 35 років, розвиток відповідального лідерства та підвищення рівня громадянської активності молоді. Випускниками програми стали сотні молодих людей з різних регіонів України, що вже створили проактивну всеукраїнську спільноту.

До участі запрошуються доброчесні урядовці, відомі підприємці, журналісти та волонтери разом із понад 300 студентами з усієї України, які обговорять можливості реалізації молоді в Україні та необхідність єднання зусиль для успішної відбудови держави.

Коли? – 22 липня 2023 року.

Реєстрація на форум за посиланням.

У серпні запланована реалізація другого етапу проєкту – усеукраїнська молодіжна акція «Державотворець» для 35 відібраних студентів із перспективною їхнього працевлаштування в органи державної влади, бізнес та громадські організації.

У випадку виникнення додаткових питань, звертатися за контактами

• телефон (097) 654-75-89 (Лілія Шкира, начальник відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України);
  • телефон (095) 460-00-15 (Максим Свисенко, координатор програми «Державотворець»).